מגזין דובאי

אלכוהול בדובאי – ככה תעשו את זה נכון

אלכוהול בדובאי

דובאי היא עיר באיחוד האמירויות הערביות (איחוד האמירויות הערביות) הידועה בקו הרקיע המודרני, הקניות היוקרתיות והנופים המדבריים שלה. לאיחוד האמירויות יש חוקים נוקשים לגבי צריכה והחזקה של אלכוהול, והכללים לגבי אלכוהול בדובאי נקבעים במידה רבה על פי חוקי המדינה ומנהגי התרבות של המדינה.

בדובאי, זה חוקי לצרוך אלכוהול, אבל רק באזורים ייעודיים כמו מסעדות מורשות, ברים ומועדונים. זה גם חוקי להחזיק ולצרוך אלכוהול בבתים פרטיים, אבל רק אם יש לך רישיון אלכוהול.

כדי לקבל רישיון אלכוהול, אדם חייב להיות מעל גיל 21 ואסור לו להיות מוסלמי. בנוסף, על האדם לקבל רישיון ממחלקת התיירות והמסחר של העיר (DTCM). רישיון זה מאפשר לאדם לרכוש ולצרוך אלכוהול בפרטיות ביתו.

שתיית אלכוהול בדובאי

בציבור, אסור לשתות אלכוהול או להיות שיכור. זה גם לא חוקי להכניס אלכוהול לארץ ללא האישורים והרישיונות המתאימים, לכן מומלץ לשתות רק בפאבים, מסעדות ומועדונים שמוכרים, או מלונות.

יש עונשים מחמירים על הפרת הכללים לגבי אלכוהול . החזקה או צריכת אלכוהול בציבור ללא רישיון עלולה לגרום לקנסות, מאסר או גירוש.

למרות החוקים הנוקשים, יש בדובאי סצנת חיי לילה משגשגת, עם מגוון ברים ומועדונים המציעים מגוון רחב של משקאות אלכוהוליים. עם זאת, חשוב להיות מודעים ומכבדים את המנהגים והחוקים התרבותיים בנוגע לאלכוהול בדובאי.

שורה תחתונה

לסיכום, אלכוהול הוא חוקי בדובאי, אבל הוא מוסדר מאוד וניתן לצרוך אותו רק באזורים ייעודיים כמו מסעדות מורשות, ברים ומועדונים. זה גם חוקי להחזיק ולצרוך אלכוהול בבתים פרטיים עם רישיון אלכוהול, אותו יכולים להשיג אנשים שאינם מוסלמים מעל גיל 21 מה-DTCM. עם זאת, אסור לשתות אלכוהול או להיות שיכור בפומבי, ויש עונשים מחמירים על הפרת הכללים לגבי אלכוהול בעיר.

 

הכתוב במאמר נכון לינואר 2023

4.5/5 - 19 הצבעות

כתבות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כדי לראות גם
Close
Back to top button
×